AUTO na abonament
Ciesz się się nowym samochodem w abonamencie dzięki Carsmile Benefit
  • Nowy samochód bez opłat wstępnych, jedyny koszt to miesięczna rata abonamentu.

  • Nie martwisz się o wymianę opon, serwis czy ubezpieczenie - my zajmujemy się tym za Ciebie.

  • Zero dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów.

  • Tysiące dostępnych modeli.

  • Oszczędzasz pieniądze i czas.

W Carsmile Benefit cieszysz się nowym samochodem w abonamencie, co oznacza, że możesz wyjechać z salonu swoim samochodem bez opłat początkowych, a jedyny koszt jego utrzymania to przewidywalny abonament. To my negocjujemy najlepsze warunki zakupu samochodu, jego finansowania i ubezpieczenia. Dzięki efektowi skali mamy bezkonkurencyjne warunki na zakup opon czy serwisowanie aut, a nasi eksperci wiedzą jak wynegocjować najlepsze ceny na odsprzedaż auta po okresie jego użytkowania. Dzięki temu Twój całkowity koszt użytkowania samochodu jest niższy niż kupiłbyś go samodzielnie i sfinansował za gotówkę w kredycie lub w leasingu. Oszczędzasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na fascynujące podróże Twoim nowym, ekologicznym, innowacyjnym i oszczędnym samochodem.

Co wchodzi w skład abonamentu?
Zakup auta wraz z jego kosztami finansowania
Negocjujemy bezpośrednio z producentami samochodów najlepsze warunki na zakup Twojego auta oraz to my przewidujemy w jakiej cenie odsprzedamy ten egzemplarz po Twoim okresie jego użytkowania. Bierzemy ryzyko na siebie! Co za tym idzie - nie musisz płacić wysokiej raty finansowej, aby spłacać cały samochód, a jedynie jego utratę wartości, czyli różnice pomiędzy ceną zakupu auta a kwotą uzyskaną z jego odsprzedaży po okresie użytkowania.
Ubezpieczenie samochodu
Na co dzień ubezpieczamy tysiące samochodów, co pozwala nam na negocjowanie najkorzystniejszych warunków dla Ciebie.
Serwis mechaniczny
Nasi specjaliści zadbają o serwis Twojego samochodu dzięki współpracy z zaufanymi serwisami samochodów w Polsce.
Opony wraz z wymianą i przechowaniem
Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami opon, którzy gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i efektywności swoich produktów.
Assistance wraz z samochodem zastępczym
Jeżeli na drodze pojawi się problem z Twoim samochodem, nie zostawimy Cię bez wsparcia. Nasi eksperci zorganizują pomoc i podpowiedzą Ci co zrobić w danej sytuacji. Zapewnimy Ci lawetę, hotel, a nawet samochód zastępczy, abyś mógł dotrzeć do celu.
Dzięki samochodowi na abonament cieszysz się jazdą i nie zaskoczy Cię żaden nieprzewidywalny koszt. Doskonale wiesz ile zapłacisz za swój samochód i możesz policzyć ile na tym zaoszczędzisz. Jak to sprawdzić? Skorzystaj z kalkulatora korzyści.
Kalkulator korzyści
Jak działa abonament na samochód?
Auto o wartości 100 000 zł
Kredyt lub leasing
Samochód po 36 miesiącach jest Twój ale stracił około połowę swojej wartości.
Dodatkowo dopłaciłeś około 11 000 zł odsetek. RRSO 8,78%
Samochód w abonamencie
Samochód po 36 miesiącach nie jest Twój po prostu wymieniasz go NA NOWY
Sprawdź ofertę Zaloguj się do swojego konta
Wszystkim zajmiemy się za Ciebie
Nasz numer telefonu masz zawsze przy sobie - w dowodzie rejestracyjnym oraz w formie naklejki na samochodzie. Pod ten numer możesz dzwonić z każdą sprawą dotyczącą Twojego samochodu. Pamiętaj, Twój samochód - Twój komfort. A jeśli pojawia się problem, to my się nim zajmiemy.
  • Wymiana opon co sezon

  • Przegląd i naprawa samochodu

  • Samochód zastępczy i odholowanie do warsztatu

Twoje benefity
Carsmile Benefit dostępny jest wyłącznie dla pracowników wybranych firm i korporacji. To my negocjujemy dla Was specjalne warunki na zakup samochodów, ubezpieczenia, serwisu czy opon. Masz możliwość skorzystać z unikalnego i wyjątkowo wartościowego benefitu dzięki swojemu pracodawcy. Bardziej ekologiczne samochody w specjalnym systemie finansowania, dzięki którym koszty użytkowania samochodu są niższe oraz przewidywalne przez cały okres trwania umowy.